Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Infocentrum Litoměřice

Litoměřické íčko uspělo při „tajném monitoringu“ na 100 procent 

Skvělého stoprocentního výsledku dosáhlo Turistické informační centrum v Litoměřicích při utajené kontrole, kterou jako součást ankety organizuje agentura CzechTourism spolu s Asociací turistických informačních center ČR. Takzvaný Mystery Shopping, kdy se kontrolor tvářící se jako běžný návštěvník infocentra zaměřuje na širokou škálu aspektů, zhodnotil „íčko“ plným počtem bodů ze 42 možných.

Maximum bodů získalo litoměřické infocentrum nejen za vstřícný přístup pracovníků k návštěvníkům, ale mimo jiné i za příjemný interiér a vybavenost IC. Dále se posuzuje také čistota vstupních prostor, výloh a bezprostředního okolí, doba za kterou byl návštěvník po vstupu do infocentra obsloužen, zda je pracovník infocentra vhodně oblečený nebo zda dokáže jasně a srozumitelně odpovědět na dotazy utajeného nákupčího a aktivně s ním komunikovat.

„Turistické informační centrum je příjemné, složené ze dvou místností. Nabízí letáky k akcím a k zajímavostem, mnoho razítek na pohledy, dárkové předměty. Pracovníci se chovají ochotně,“ znělo hodnocení Mystery Shoppera, který do Litoměřic zavítal na konci července.

„Je to opravdu krásný výsledek a motivace do budoucna. Těší nás, že se návštěvníci v litoměřickém infocentru cítí dobře nejen díky příjemnému prostředí, ale také hlavně profesionálnímu a aktivnímu přístupu kolegyň, který je tím nejdůležitějším,“ uvedla Eva Břeňová, vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu Městského úřadu v Litoměřicích, do jehož struktury je IC začleněno.  

Cílem projektu agentury CzechTourism a Asociace turistických informačních center ČR je zjistit, jaká je úroveň poskytovaných služeb daného infocentra a po hodnocení mu předat zpětnou vazbu. V turisticky oblíbených lokalitách jsou právě „íčka“ hojně navštěvována, a ovlivňují tak celkový dojem z návštěvy daného místa či regionu. 

Od začátku letošního roku do konce července zatím do litoměřického infocentra zavítalo přes 22 tisíc návštěvníků.

Svůj pobyt a poznávání města si mohou zpestřit i novinkou v podobě bonusové knížky „Vychutnejte si Litoměřice“. K dostání je v infocentru za symbolickou cenu a obsahuje slevy na gurmánské, kulturní i sportovní zážitky. Její majitelé mohou ušetřit i při nákupu vstupenek na atraktivní místa nebo za ubytování.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu