Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Litoměřická nemocnice nabízí služby dopravního psychologa

nemocniceWNovou službu nabízí Městská nemocnice v Litoměřicích. Jedná se o službu dopravního psychologa, pro kterou získali oba naši kliničtí psychologové v rámci celoživotního vzdělávání potřebné osvědčení a následně i od Ministerstva dopravy ČR akreditaci k provádění dopravně psychologického vyšetření.

Toto osvědčení umožňuje vykonávat dopravně psychologická vyšetření řidičů silniční dopravy všech kategorií, např. řidiči mezinárodní kamionové a autobusové dopravy, řidičů vozidel s právem přednostní jízdy, řidičů autotaxi, řidičů nákladní i osobní tuzemské dopravy, učitelů autoškol, řidičů referentských vozidel. Dále pak dopravně psychologická vyšetření žadatelů o řidičský průkaz nebo žadatelů o navrácení řidičského průkazu po vybodování, resp. žadatelů s výraznější zdravotní, nehodovou nebo trestní problematikou.

Služba dopravního psychologa patří mezi zdravotní služby poskytované mimo rámec zákonného zdravotního pojištění a je poskytována dle platného ceníku nemocnice za úhradu 2000 Kč. K vyšetření je možno se objednat na telefonním čísle 416 723 540, příp. 558. S sebou k samotnému vyšetření je třeba si donést doporučení od praktického lékaře k dopravně psychologickému vyšetření, výpis karty řidiče, případně rozsudek o řidičském omezení nebo výpis trestního rejstříku, dále pak občanský průkaz, řidičský průkaz, lékařská vyšetření, případně brýle nebo naslouchátko a potvrzení o platbě. Tu je možné provést na recepci ve vstupní hale nemocnice.

(Tiskovou informaci připravila Naděžda Křečková, oddělení marketingu, vnitřního auditu a kvality nemocnice)


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu