Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Litoměřická nemocnice byla v rámci kraje dvakrát první

nemocnice2mpOpět úspěchem skončil pro litoměřickou nemocnici již 14. ročník celostátní srovnávací ankety neziskové organizace HealthCare Institute (HCI). Ta každoročně v rámci projektu Nemocnice ČR zjišťuje spokojenost zaměstnanců a pacientů v ambulantní i lůžkové sféře. Výstupem tohoto projektu jsou žebříčky nabízející srovnání českých a moravských nemocnic.

Nemocnice Litoměřice, a.s. se letos velmi dobře umístila ve všech zmíněných oblastech. V rámci konkurence všech českých a moravských nemocnic si hlasy svých pacientů a zaměstnanců zajistila 17. místo ve spokojenosti zaměstnanců, 25. příčku v hodnocení ambulantních pacientů a 44. pozici v hodnocení hospitalizovaných osob. „Především v hodnocení ambulantních pacientů jsme si oproti předchozím ročníkům velmi polepšili, o 10 pozic,“ zhodnotil předseda představenstva litoměřické nemocnice Radek Lončák s upřesněním, že hodnocení zaměstnanců a hospitalizovaných je zhruba na úrovni výsledků minulých let.

Jako již tradičně nemocnice dosáhla výborných výsledků i v rámci Ústeckého kraje. V letošním roce dokonce dosáhla hned dvakrát na pomyslnou zlatou příčku, a to u hodnocení zaměstnanců a hospitalizovaných pacientů. Hlasy ambulantních pacientů jí přinesly v rámci kraje krásnou stříbrnou pozici. „Velmi si tohoto hodnocení vážíme, důvěra a spokojenost pacientů a zaměstnanců je pro nás nejvyšší prioritou. Velký dík patří zejména všem zaměstnancům nemocnice, kteří se o tak výborné výsledky svým přístupem k pacientům zasloužili. Poděkování samozřejmě patří i všem, kteří si našli čas na vyplnění dotazníku a též i těm, kteří se podíleli na jejich distribuci a sběru. Jakkoliv můžeme být na letošní výsledky právem hrdí, uvědomujeme si, že prostor pro zlepšování vždycky je,“ zhodnotil ještě Radek Lončák.

Do šetření Nemocnice v ČR se letos zapojilo 447 hospitalizovaných, 305 ambulantních pacientů a 133 zaměstnanců litoměřické nemocnice. 

Text: Naděžda Křečková, oddělení marketingu, vnitřního auditu a kvality, Nemocnice Litoměřice, a. s.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu