Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Litoměřice získaly cenu za elektronickou službu pro stavebníky

utilitympCenu „The Best 2018“ v již třináctém ročníku soutěže eGovernment získalo město Litoměřice za zřízení služby „UtilityReport“. Soutěž každoročně představuje nejzajímavější projekty z oblasti elektronizace veřejné správy v České republice.

 

Speciální ocenění v kategorii „projekty měst“ v pondělí převzal v Praze z rukou zástupců ministerstva vnitra tajemník litoměřického úřadu Milan Čigáš společně s vedoucí oddělení ICT Leonou Slabochovou. Porota ocenila zřízení projektu „Utilityreport – vyjádření k existenci sítí v OŘP Litoměřice“, jež úřad uvedl do provozu v květnu letošního roku. „Ocenění si velice vážíme, je vidět, že jdeme správným směrem. Veřejná správa a samospráva už dávno není nezajímavá "administrativa". Je to prostor pro lidi, kteří chtějí měnit a mění věci k lepšímu,“ uvedl tajemník Čigáš.

Služba, za kterou Litoměřice ocenění získaly, umožňuje elektronicky hromadně odeslat žádost o vyjádření k existenci inženýrských sítí jednotlivým správcům, čímž výrazně zjednodušuje agendu s tím spojenou. Všem dotčeným správcům inženýrských sítí systém vygeneruje žádost a vybraným správcům rovnou elektronicky odešle. Žádosti jsou v souladu s platnou legislativou a obsahují veškeré informace potřebné pro vyjádření stanoviska správce. Služba je dostupná pro stavební úřady z Litoměřic, Štětí a Úštěku. Litoměřice byly prvním úřadem v Ústeckém kraji, kdo ji začal nabízet nejenom pro své občany, ale i pro občany celého regionu ORP (správní obvod obce s rozšířenou působností).

Služba je dostupná třemi způsoby:


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu