Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Zlatý erb ocenění

Litoměřice uspěly v krajském kole soutěže Zlatý erb

Krásné třetí místo obsadily Litoměřice v krajském kole soutěže o nejlepší webové stránky měst a obcí Zlatý erb. Litoměřický web uspěl v konkurenci celkem šestnácti měst s rozšířenou působností z Ústeckého kraje, která byla v letošním 26. ročníku automaticky hodnocena.

Soutěž ovládl Chomutov, který se umístil na prvním místě. Na druhém místě jsou Lovosice. Do Zlatého erbu se dále samostatně přihlásilo 16 obcí, jež nejsou ORP. V této kategorii nejlépe uspěla Mnetěš, druhé skončily Povrly a třetí Úštěk. Cenu veřejnosti získaly Líšťany.

Diplomy a ceny oceněným předali včera na krajském úřadě hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller, manažerka soutěže Hana Bazjuková a Andrea Arnoldová ze společnosti GORDIC.

„Všem oceněným blahopřeji. Dosáhnout úspěchu v soutěži Zlatý erb při tak silné konkurenci není vůbec jednoduché. Svým přístupem jste prokázali, že jste otevřeni novým trendům a snažíte se zajistit, aby vaše stránky byly co nejpřívětivější pro uživatele,“ uvedl hejtman Jan Schiller.

Soutěž Zlatý erb si klade za cíl podporovat modernizaci místní a regionální veřejné správy a samosprávy prostřednictvím rozvoje ICT technologií a služeb, poskytovaných veřejnosti s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech a obcích ČR. Například v loňském roce nabídl web Litoměřic novinku v podobě Portálu občana, který obyvatelům města usnadňuje elektronickou komunikaci s městským úřadem. 

Foto: Na snímku jsou zprava: vedoucí odboru informačních a komunikačních technologií Jiří Hubálek společně s kolegy Dominikem Smejkalem a Janem Černým při prezentaci získaného ocenění starostovi Litoměřic Radku Löwymu.

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu