Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Litoměřice soutěží motivují školáky, aby omezili odpady

Část plakátu k soutěži.Jste tvořiví? Zajímáte se o životní prostředí? Máte nápady, jak omezit vznik a množství odpadu? Přeneste své myšlenky na papír a do videa. Můžete vyhrát výlet pro celou třídu v hodnotě 15 tisíc korun. Žáci a studenti litoměřických základních a středních škol mají možnost se do konce března zúčastnit soutěže na téma Omezování vzniku odpadů. Město tak pokračuje v kampani #dostbyloplastu.

„Odpadu je stále více. Ale kam s ním? Musí vůbec vznikat? Dá se to změnit? Pomozte tento problém řešit,“ vyzývá Irena Vodičková, koordinátorka Zdravého města Litoměřice a místní Agendy 21, jež společně s Odborem životního prostředí Městského úřadu Litoměřice soutěž vyhlašuje.

Kdo může soutěžit? Účastnit se mohou skupiny žáků 2. stupně základních škol a studentů středních škol a středních odborných učilišť. Návrhy, jak přesvědčit Litoměřičany, aby omezili vznik a množství produkovaného odpadu, zpracují jak ve formě sloganu, plakátu, tak i krátkého videa nejpozději do 31. března 2020. Příspěvky soutěžící odevzdají v kanceláři Zdravého města Litoměřice (Pekařská ulice 2, 2. patro). Každý příspěvek musí být označen kontaktními údaji: škola, třída, jméno zástupce třídy, telefon, email.

Bližší informace naleznete na stránkách Zdravého města Litoměřice nebo kontaktujte Irenu Vodičkovou, e-mail: irena.vodickova@litomerice.cz, číslo: 416 916 400.

Přílohy:

Plakát (.pdf)


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu