NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

veletrh_praha

Litoměřice se tento víkend prezentují na Holiday World v Praze

V Praze tento víkend probíhá jubilejní 30. ročník veletrhu cestovního ruchu Holiday World a město Litoměřice je opět u toho. Na samostatném stánku prezentuje to nejzajímavější, co lze vidět a zažít v krásném městě lemovaném na jedné straně řekou Labe a Ohře a na straně druhé Českým středohořím.

Pracovníci odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu zde prezentují nejen atraktivity města, ale i zajímavosti a chystané akce svých partnerů, například kalendář akcí Zahrady Čech, Severočeské galerie výtvarného umění, Galerie marionet, Muzea Křišťálový dotek apod. Na obrazovce ve stánku laděném v grafickém vizuálu města jsou promítány poutavé fotografie a krátký film dokumentující krásy Litoměřic.

„Jedním z lákadel letošní sezóny jistě bude nová expozice budovaná v podkroví vyhlídkové věže Kalich, jejíž otevření plánujeme ve druhé polovině května. Věříme, že zaujme i bonusová knížka Vychutnejte si Litoměřice, která nabízí více než tři desítky slev a bonusů. I tu na veletrhu v Praze již nabízíme,“ informovala vedoucí odboru Eva Břeňová.
Po Praze budou Litoměřice k vidění i na veletrhu cestovního ruchu v Lysé nad Labem, kde mají být krásy města prezentovány také formou výstavy fotografií.

„Jsme rádi, že cestovní ruch poznamenaný dobou covidovou se opět rozjíždí. Teprve se ale ukáže, jak moc změnila pandemie chování turistů. Navíc lidé se v současné době cítí být ohroženi energetickou krizí a možnými dopady ukrajinské války a mohou si začít odpírat požitky jako například cestování,“ zamýšlí se vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu Eva Břeňová. Přesto chtějí být Litoměřice na turisty připraveny.

 

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00-17:00 hod.

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Mgr. Ladislav Chlupáč

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2022 Město Litoměřice
Mobilní menu