Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Veletrh Itep

Litoměřice se prezentují na veletrhu cestovního ruchu ITEP v Plzni

Litoměřice se prezentují na veletrhu cestovního ruchu ITEP, který se koná od čtvrtka 15. do soboty 17. září ve sportovní hale TJ Lokomotiva v plzeňských Slovanech. Na návštěvníky tam čekají tři dny plné zábavy, poznávání nebo soutěží.

V samostatném stánku nabízejí pracovníci Odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu Městského úřadu v Litoměřicích bonusovou knížku Vychutnejte si Litoměřice, která poskytuje více než tři desítky slev a bonusů a další různé propagační materiály nejen města, ale i jeho partnerů.

„Účast na veletrhu je první den konání hojná. Návštěvníci, kteří se u našeho stánku zastavují, mají zájem o různé prospekty a mapy. Ptají se také na datum konání litoměřického vinobraní nebo na termín vánočních trhů u nás v Litoměřicích,“ popsala Marie Ouborná, marketingová manažerka z odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu.

Veletrh cestovního ruchu ITEP se letos koná už po šestnácté. Plzeňský kraj ho pořádá pravidelně od roku 2005. Jeho konání přerušila pouze koronavirová pandemie. 

Přijela zhruba stovka vystavovatelů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí, například z Německa, Rumunska či Slovenska. Rozsáhlou expozici tam má i Ústecký kraj.

Na letošní ITEP přijali pozvání také zajímaví hosté. Ve čtvrtek přijel český divadelní a filmový herec Lukáš Hejlík, který je známý i svým blogem a projektem Gastromapa o českých restauracích, kavárnách a bistrech. Pátečním hostem bude česká herečka, dabérka a moderátorka Tereza Bebarová.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu