Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Holiday world

Litoměřice se prezentují na veletrhu cestovního ruchu Holiday World

Exotické perly, atraktivní destinace napříč kontinenty i nejpoutavější turistická lákadla v Česku. To od dnešního dne představují tuzemští a zahraniční vystavovatelé na mezinárodních veletrzích cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD v Praze, kde mají své zastoupení také Litoměřice.

Pracovnice odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu na výstavišti v Letňanech prezentují nejen atraktivity města, ale i zajímavosti a chystané akce svých partnerů. Ve společném stánku se prezentuje také Hrad Litoměřice a Zahrada Čech spadající pod Městská kulturní zařízení.  

Zatímco první veletržní den je určen odborníkům v cestovním ruchu, sobota 16. a neděle 17. března bude patřit široké veřejnosti.   

Souběžně s veletrhy cestovního ruchu probíhá také festival KOLEM SVĚTA, který nabídne možnosti setkání se slavnými cestovateli, poutavé přednášky, workshopy, ochutnávky cizokrajných jídel i bohatý program.

Atraktivitu akce zvyšují i souběžně konané veletrhy For Boat a For Caravan, na kterých bude možné vidět novinky a trendy v oblasti obytných automobilů, lodí, vodních skútrů nebo vodních sportů. 

Návštěvníci veletrhů HOLIDAY WORLD & REGION WORLD se navíc mohou zapojit do soutěže o zajímavé ceny, například zájezd pro dva do luxusního hotelu Nirvana s Ultra All Inclusive od společnosti Coral Travel CZ, čtyřdenní pobyt v oblasti Národního parku Vysoké Taury od ALPINmedia a NP Vysoké Taury nebo desetidenní plavbu pro celou rodinu na lodi MSC WORLD EUROPA od firmy RIVIERA TOUR.

Více informací naleznete na https://holidayworld.cz

S využitím tiskové zprávy pořadatele veletrhů ABF, a.s.

Foto: Anna Jančurová  


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu