Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Veletrh Praha

Litoměřice se o víkendu prezentovaly na pražském veletrhu Holiday World

Město Litoměřice se o uplynulém víkendu prezentovalo na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD.

Letošní 31. ročník se konal v letňanském areálu PVA Expo Praha. Zájemci si na místě mohli prohlédnout nabídky zájezdů od tuzemských i zahraničních prodejců, seznámit se s aktuálními novinkami v cestovním ruchu nebo navštívit hudební vystoupení exotických zemí. První den akce byl určen pouze pro odborníky, veřejnosti patřila sobota a neděle.

Nejzajímavější turistické lokality na výstavišti představilo přes tři stovky vystavovatelů z více než dvaceti zemí. Nechybělo ani město Litoměřice, které mělo zastoupení hned na třech místech pavilonu H3. Pracovnice odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu prezentovaly nejen město, ale i řadu partnerů, jako je galerie, Muzeum křišťálový dotek apod. „Zájemci mohli získat i bonusovou knížku „Vychutnejte si Litoměřice“, jež poskytuje více než tři desítky slev a bonusů. Dozvěděli se také novinky, které město chystá pro nadcházející turistickou sezónu, která bude oficiálně zahájena 1. května,“ informovala vedoucí odboru Eva Břeňová. Ve výraznější míře se jako turistický a konferenční cíl představila Zahrada Čech a Hrad Litoměřice, jež jsou součástí Městských kulturních zařízení. Nechyběla ani Destinační agentura České středohoří na stánku Ústeckého kraje.   

Atraktivitu akce zvýšilo konání festivalu Kolem světa, nabízející přednášky cestovatelů nebo fotografů, a veletrhy For Boat a For Caravan, na kterých bylo možné vidět novinky a trendy v oblasti obytných automobilů, lodí, vodních skútrů nebo vodních sportů. 

„V letošním roce jde po veletrhu cestovního ruchu v Ostravě o druhou významnou akci, na které jsou propagovány turistické atraktivity města, jeho partnerů i celé destinace,“ dodal starosta Litoměřic Radek Löwy, který veletrh v pátek osobně navštívil. 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu