Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Litoměřice se až do neděle prezentují na veletrhu Holiday World

veletrmpHolešovickým výstavištěm v Praze včera proudily první stovky návštěvníků mířících na mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World. Nechybí na něm ani samostatný prezentační stánek města Litoměřice, nacházející se nedaleko vstupní části výstavního pavilonu a v těsném sousedství expozice Památníku Terezín.

„Pracovníci odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu zde prezentují slovně, ale i prostřednictvím obrazovky a propagačních materiálů nejvýznamnější turistické atraktivity města Litoměřice a akce, které se v něm konají, stejně jako partnery, jako je například Zahrada Čech nebo Klášterní vinné sklepy Litoměřice,“ uvedla vedoucí odboru Eva Břeňová. Město ležící na soutoku řek Labe a Ohře je však zastoupeno i na nedalekém stánku Ústeckého kraje. Je tomu tak prostřednictvím pracovníků Destinační agentury Českého středohoří, kteří zde prezentují kromě řady turistických atraktivit celé destinace, jejímž srdcem jsou Litoměřice, také Labskou stezku.

Čtvrteční den veletrhu byl určen odborníkům, pátek a víkendové dny patří laické veřejnosti. Letošní 27. ročník veletrhu pojali jeho organizátoři v duchu oslav 100. výročí republiky. V pavilonu proto lze potkat dámy v prvorepublikovém oblečení, harmonikáře, ale třeba i Švejka. „Specifický bude v příštím roce také stánek města Litoměřice, které oslaví 800. výročí existence, čemuž bude uzpůsobena i naše prezentace,“ pohlédl do roku 2019 veletrhu přítomný tajemník městského úřadu Milan Čigaš.

 

Text pod foto: Dotazy návštěvníků veletrhu zodpovídají a město Litoměřice reprezentují Ondřej Přecechtěl a Marie Ouborná. Na společném snímku s tajemníkem městského úřadu Milanem Čigašem.

 

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu