Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Litoměřice ovládne v neděli cyklistika. MTB Tour zamkne Labskou stezku

podzimnizamykanils2017nahled1Pod záštitou starosty a ve spolupráci se Zdravým městem Litoměřice pořádá Destinační agentura České středohoří již třetí ze série cyklistických závodů MTB Tour České středohoří. Cyklomaraton pro širokou veřejnost odstartuje 24. září tradičně na Mírovém náměstí. Spolu s ním se uzamkne Labská stezka.

„Populární elektrokola či koloběžky k vyzkoušení, skákací hrad, naučnou cyklostezku a k tomu další doprovodný kulturní program připravujeme pro návštěvníky na nedělní 10. až 16. hodinu. Cyklistům nabídneme diagnostiku a základní servis kol přímo na místě, dále zde bude možné vyzkoušet také handbike trenažér simulující jízdu na tomto speciálním bicyklu,“ prozradil o Podzimním zamykání Labské stezky Michal Horáček z Destinační agentury České středohoří.

Ani ze strany MTB Tour nuda na Mírovém náměstí rozhodně nebude. V centru Litoměřic proběhne celodenní doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na Sváťovo dividlo, testování vozů Škoda, zahraje Nestel postel a vystoupí Funky Dangers.      Přímo na závodní trati cyklisty čeká řada novinek, mezi nimi velmi atraktivní trailové trasy. Událostí provede speciální host, známý showman a všestranný sportovec Jakub Kohák.

A proto, že se akce koná během Evropského týdne mobility, proběhne zároveň prezentace dopravy šetrné k životnímu prostředí. Návštěvníkům bude prezentována široká nabídka a možnosti, jak poznávat náš region bez aut – na kole, pěšky, turistickými vláčky či lodní turistickou dopravou.

Spolu s akcí tohoto formátu se připravují také změny v dopravě. Úplná uzavírka Mírového náměstí potrvá od soboty 23. září do neděle 24. září do 19 hodin.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu