Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Litoměřice hledají „srdcaře“, pomozte je najít

logo Srdcař LitoměřicLitoměřice vyhlašují druhý ročník ankety „Srdcař Litoměřic“.  Znáte podnikatele, kteří přispívají k rozvoji města a podporují obyvatele a neziskové organizace? Neváhejte a nominujte je k ocenění.

„Rádi bychom znovu vyzdvihli nezištné úsilí a aktivity těch, kteří obětavě podporují občany a město, kde žijí a pracují. Není to samozřejmé a velmi si takového přístupu vážíme,“ uvedl starosta Ladislav Chlupáč. Nejedná se o soutěž. „Ceníme si každé práce, kterou podnikatelé ve prospěch druhých odvádí. V anketě proto záměrně neudělujeme pořadí,“ informovala koordinátorka akce a Zdravého města Litoměřice Irena Vodičková.

Podpora mateřských škol, organizací, které pomáhají lidem se zdravotním postižením, rozvoje přírodního hřiště na Střeleckém ostrově či Hospice sv. Štěpána, to jsou jen příklady nezištných aktivit loni oceněných litoměřických „srdcařů“. Patronkou prvního ročníku byla Diana Cepníková, majitelka jazykové školy RESTON a zároveň iniciátorka akce. Pomyslné žezlo od ní převzala Jana Plíhalová, spolumajitelka oblíbené kavárny Káva s párou. Kavárna byla v loňském roce oceněna za podporu organizací pomáhajících lidem s hendikepem.

Nominovat „srdcaře“ a podělit se s veřejností o jejich příběhy, může kdokoliv od 15. května do 30. června prostřednictvím formuláře. Naleznete ho od 15. května na webových stránkách Zdravého města. Zaslané návrhy budou po zpracování představeny veřejnosti. Občané následně mohou od konce srpna do začátku října hlasovat a vybrat nejzajímavější či nejpřínosnější počiny, které získají ocenění. I malé příběhy mohou být velmi důležité a inspirující, proto neváhejte a podělte se o ně.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu