Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Zlatý erb logo soutěže

Litoměřice bodovaly v krajském kole soutěže Zlatý erb

Skvělé třetí místo obsadily Litoměřice v krajském kole soutěže o nejlepší webové stránky měst a obcí. Městský web uspěl v konkurenci celkem šestnáctky měst s rozšířenou působností z Ústeckého kraje, která byla v letošním 25. ročníku soutěže automaticky hodnocena.

Ceny vítězům byly předány dnes dopoledne při slavnostním ceremoniálu na Krajském úřadě Ústeckého kraje. Diplomy a ceny oceněným předali náměstkyně hejtmana Lubomíra Mejstříková a ředitel soutěže Tomáš Holenda. Po loňském krajském vítězství se v letošním roce před Litoměřice dostaly weby měst Chomutov (1. místo) a Lovosice (2. místo).

„Všem oceněným gratuluji. Uspět v soutěži Zlatý erb při tak velké konkurenci není vůbec jednoduché. Dokázali jste nám, že jdete naproti novým trendům a snažíte se, aby vaše stránky byly uživatelsky přívětivé,“ uvedla během slavnostního vyhlášení výsledků krajského kola soutěže náměstkyně hejtmana Lubomíra Mejstříková. 

Po delší odmlce se zároveň vyhlašovala i cena veřejnosti za nejlepší webové stránky měst a obcí. „V této kategorii postoupily Litoměřice do celostátního kola. Veřejnost nás svými hlasy může podpořit ještě do úterý 2. května,“ připomněla vedoucí Oddělení informačních a komunikačních technologií Městského úřadu v Litoměřicích Leona Slabochová, která se svým kolegou ocenění na krajském úřadě přebírala.  

Hlasování veřejnosti v celostátním kole je možné na tomto odkazu Unikátnost přihlášení hlasujících je zajištěna přihlašováním přes elektronickou identitu občana (NIA). Pořadí obcí v hlasování veřejnosti bude stanoveno přepočtem podle počtu obyvatel.

Soutěž Zlatý erb chce podporovat modernizaci místní a regionální veřejné správy a samosprávy prostřednictvím rozvoje ICT technologií a služeb, poskytovaných veřejnosti s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech a obcích ČR. Například web Litoměřic nabídl v letošním roce novinku v podobě Portálu občana, který obyvatelům města usnadní elektronickou komunikaci s městským úřadem. 

Pořadí soutěžících:

Obce s rozšířenou působností:

  1. Chomutov
  2. Lovosice
  3. Litoměřice

Obce, které nejsou ORP:

  1. Jirkov
  2. Duchcov
  3. Modlany

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu