Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Letní kino na Střeleckém ostrově zahájilo sezónu

mestompLetní kino na Střeleckém ostrově v Litoměřicích zahájilo v sobotu letošní sezonu, a to českým filmem Učitelka. V červnu pak promítá každý pátek a přináší filmy pro všechny skupiny. Zajímavý program je připravený i na červenec a srpen.


2. června nabídneme divákům zejména z řad náctiletých film Raw - horor o šestnáctileté dívce Justine, která nastoupí do nové školy, kde je donucena v rámci iniciačního rituálu jíst syrové maso. 9. června pak promítáme český film s oblíbeným Jakubem Kohákem Instalatér z Tuchlovic. Věříme, že film přiláká i přespolní účastníky Hasičských slavností. Na pátek 16. června jsme připravili speciální program – film Kinders, který je hravým portrétem několika dětí a teenagerů z různých kulturních prostředí, které se prostřednictvím hudby učí, jak nakládat se životem. Tento film předznamenává velkou kulturní akci – Litoměřickou Letní filharmonii 2017 pořádanou ZUŠ Litoměřice. Koncert se v letním kině uskuteční v neděli 18. června od 14:00. Na film Kinders bude speciální snížené vstupné pro děti do 15 let 50 Kč a pro dospělé 70 Kč. Červnový program uzavře 23. 6. komedie Bezva ženská na krku.

V červenci, kdy budeme promítat ve středu a v pátek, se diváci mohou těšit opět na celou řadu zajímavých titulů, mezi které patří filmy Naprostí cizinci, Orel Eddie, českými lvy ověnčený Masaryk, dánský film Zabijáci z maloměsta a mnoho dalších titulů.
První zářijový víkend se v Litoměřicích uskuteční již 17. ročník filmového festivalu - letos s názvem Dětský herec ve filmu, v rámci kterého představíme mnoho zajímavých i netradičních titulů na několika promítacích místech – v kině Máj, na lodi Cargo Gallery, v knihovně K. H. Máchy a samozřejmě i v letním kině. Program pilně připravujeme a bude zveřejněn na našich webových i facebookových stránkách.

Věříme, že i letošní pestrá nabídka opět přiláká do letního kina na Střeleckém ostrově široké obecenstvo z Litoměřic i okolí, které se bude do letního kina pro jeho příjemnou atmosféru, dobré filmy, občerstvení hned u kina a krásné prostředí rádo vracet
Letní kino provozuje Kinoklub Ostrov, který letos předstauje i nové logo, ve spolupráci s jeho nájemcem – Agenturou Modrý z nebe. Od roku 2014 promítáme na novém digitálním projektoru. Letní kino je zastřešené, promítáme za každého počasí. Jeho provoz je podporován městem Litoměřice.

Za Kinoklub Ostrov
Hana Galiová a Věra Preclíková
www.kinoostrov.cz
www.facebook.com/kinoostrov/


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu