Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Labská stezka ovládla Velkou cenu cestovního ruchu v Brně

destinackacenampZ prvenství Velké ceny cestovního ruchu 2017 - 2018 v kategorii Nejlepší turistický produkt se mohou radovat všichni aktéři cestovního ruchu na Labské stezce napříč Českou republikou. Druhé místo patří Labské stezce v Ústeckém kraji. Cenu si na veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2018 v Brně převzali zástupci Destinační agentury České středohoří, která má Labskou stezku v Ústeckém kraji na starosti.

 

„Labská stezka si získává stále více příznivců hlavně díky tomu, že jde o živý turistický produkt, který se stále vyvíjí. Ústecký kraj investuje každý rok do výstavby nových úseků, my se zase snažíme Labskou stezku dobře proznačit a představit cyklistům i zajímavosti v okolí. Proto jsme v roce 2017 začali s proznačením alternativní levobřežní trasy 2A, která zavede cyklisty například do Terezína,“ říká k ocenění ředitel Destinační agentury České středohoří Luděk Jirman.

I v nadcházející sezoně se mají cyklisté na Labské stezce v Ústeckém kraji na co těšit. Přibydou informační tabule o zajímavostech a turistických atraktivitách na stezce a v jejím okolí. Na šesti místech pak budou umístěny speciální informační tabule s digitálními panely a hotspoty pro připojení k internetu. Obnovou a aktualizací projde také cyklistické značení na celých 96 km stezky v Ústeckém kraji. Více informací o akcích a novinkách na Labské stezce najdete v sekci Labská stezka zde.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu