Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Krytý plavecký bazén je až do 3. srpna uzavřen

bazenmpKrytý plavecký bazén je dočasně uzavřen. Od počátku července zde probíhá každoroční odstávka zaměřená na údržbu bazénu a jeho zázemí. Potrvá do 3. srpna. Během ní dojde kromě pravidelné údržby a čištění prostor a technologie úpravy vody i k výměně přívodního potrubí malého bazénu, k rekonstrukci výdejny klíčů a k výměně vstupních dveří, stejně jako dveří v šatnách.


V té souvislosti Ladislav Beneš, vedoucí bazénu provozovaného Městskými sportovními zařízeními, jež jsou příspěvkovou organizací města, zhodnotil uplynulou sezónu. Nesla se dle jeho informací ve znamení zvyšujícího se zájmu o plavání, který zaznamenal ve všech věkových kategoriích. V době určené plavání veřejnosti bazén navštívilo 42 500 osob, další tisíce plavaly v rámci hodin vyhrazených pro sportovce a organizace. „Za úspěch považuji fakt, že 3 500 dětí ve věku od půl roku do 5. třídy základní školy prošly různými stupni výuky plavání v naší Plavecké škole,“ poukázal na potěšující skutečnost Ladislav Beneš. V sauně byla v zimních měsících návštěvnost na hranici kapacity a využívána byla i vířivá vana a posilovna.

V době uzavírky krytého plaveckého bazénu mohou lidé z Litoměřic i okolí využít letního plaveckého areálu na Písečném ostrově.

 

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu