Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Nemocnice Litoměřice

Krajská zdravotní nabízí dotazník spokojenosti pacientům nově i přes QR kód

Krajská zdravotní (KZ) usnadnila hospitalizovaným pacientům přístup k dotazníkům spokojenosti. Jejich prostřednictvím již celou dekádu sbírá a zpracovává anonymně poskytnutá data, na jejichž základě pravidelně vyhodnocuje vnímání kvality služeb ve svých zdravotnických zařízeních.

V současnosti společnost spravuje sedm nemocnic – v Litoměřicích, Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě, Chomutově a v Rumburku. Pohodlný přístup k dotazníkům spokojenosti hospitalizovaní pacienti nově získávají prostřednictvím QR kódu na propouštěcí zprávě. Dotazníky jsou nadále k dispozici i v tištěné formě v nemocnicích a na webu KZ ke stažení.

„Dotazníky spokojenosti jsou pro nás důležitým vodítkem k tomu, abychom mohli kontinuálně zlepšovat servis pro pacienty v našich nemocnicích. Proto jsme rozšířili možnosti, jak se mohou k dotazníkům dostat, a zároveň jsme maximálně zjednodušili přístup pro všechny, kdo vládnou moderními mobilními technologiemi. Pro přístup k dotazníkům spokojenosti jsme QR kódem vybavili propouštěcí zprávy pacientů. Předem děkuji všem, kdo nám i tímto způsobem umožní efektivnější sběr dat pro další zlepšování úrovně poskytované zdravotní péče,“ uvedl Jiří Laštůvka, náměstek pro řízení zdravotní péče KZ.

Pacient, který obdrží propouštěcí zprávu s originálním QR kódem, je v systému identifikovatelný. Přihlásit k vyplnění dotazníku se tak tímto způsobem může jen jednou. Aplikace totiž pozná, že QR kód byl již použit a dotazník vyplněn.

Tisková zpráva Krajské zdravotní


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu