Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Nemocnice Litoměřice

Krajská zdravotní má nového předsedu představenstva

Na mimořádném jednání představenstva společnosti Krajská zdravotní v uplynulých dnech rezignoval na svou funkci předseda představenstva Krajské zdravotní MUDr. Ondřej Štěrba. Na post předsedy představenstva byl s účinností od 2. července na návrh dosavadního předsedy, zvolen Ing. Jakub Komárek, který získal jednomyslnou podporu všech členů představenstva.

Ondřej Štěrba, který je zároveň radním města Litoměřice, zůstává nadále řadovým členem představenstva Krajské zdravotní. „Z vážných rodinných důvodů se aktuálně nebudu moci věnovat Krajské zdravotní tak, jak moje dosavadní funkce vyžaduje. Proto jsem požádal o uvolnění z funkce předsedy představenstva Krajské zdravotní a zůstanu nadále jeho řadovým členem,“ vysvětlil dnešní krok Ondřej Štěrba.

Ve funkci předsedy nahradí MUDr. Štěrbu Ing. Jakub Komárek, kterého na mimořádném jednání představenstva zvolili jeho členové jednomyslně. „Děkuji kolegům za důvěru. Členem představenstva Krajské zdravotní jsem od června 2021, takže s odpovědnostmi ve funkci předsedy jsem velmi dobře obeznámen. Bude také zachována i potřebná kontinuita práce představenstva na aktuálních úkolech před nadcházejícími krajskými volbami, ze kterých vzejde i nové představenstvo,“ komentoval volbu Jakub Komárek. 

Ekonom Jakub Komárek pochází z Litoměřic, v obci Klapý, kde aktuálně žije je zastupitelem. Je také místopředsedou investiční a majetkové komise Ústeckého a kraje. V červnu 2021 byl zvolen členem představenstva Krajské zdravotní, pod níž patří i litoměřická nemocnice (na snímku)

Tisková zpráva Krajské zdravotní. Autor Petra Roubíčková, tisková mluvčí KZ

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu