Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Kozinovu a Dalimilovu ulici aktuálně čekají změny v dopravě

mestompObyvatele litoměřických ulic Kozinova a Dalimilova, stejně jako tudy projíždějící řidiče, čekají změny v dopravě. Od úterý 13. června do konce letošního roku zde budou po etapách prováděny stavební práce související s rekonstrukcí inženýrských sítí. Dít se tak bude vždy za úplné uzavírky daného úseku.

 

„Úvodní etapa rekonstrukce vodovodních a kanalizačních řadů a přípojek se v případě Kozinovy ulice dotkne úseku vymezeného od křižovatky s ulicí Čelakovského až do části ulice Dalimilova ke křižovatce s ulicí Bezručova. Další úseky ulice Dalimilova budou následovat dle postupu a reálných možností stavby,“ specifikoval vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství městského úřadu Jan Jakub.

Taktéž dojde při úplné uzavírce části Dalimilovy ulice k rekonstrukci rozvodů plynu a přípojek. Práce v úseku od křižovatky s ulicí Žitenická až po křižovatku s ulicí S. Tomáška (včetně) začnou 13. a potrvají do 27. června.

Po dobu trvání stavebních prací nebude obsluhována stávající zastávka MHD "Dalimilova". Pod stejným názvem však bude dočasně přesunuta do nedaleké Husovy ulice (proti stávající zastávce "Husova"). „Jiných zastávek MHD se uzavírka nedotkne,“ ujistil vedoucí odboru dopravy. Dopravce, kterým je společnost BusLine a.s. Semily, zajistí vylepení jízdního řádu na "dočasné" zastávce, stejně jako vylepí informace o přesunutí zastávky do ulice Husova na stávající zastávce.

Vzhledem k tomu, že budou vozidla BUS obou linek MHD (B a D) jezdit po delší období obousměrně proti sobě ulicí Husova, musel odbor dopravy a silničního hospodářství po souhlasném stanovisku dopravního inspektorátu Policie ČR omezit parkování po pravé straně ulice Husova, konkrétně ve směru jízdy k ulici Nerudova. Učinil tak s cílem zvýšit bezpečnost dopravy, protože se zde budou míjet autobusy.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu