Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Kontrolní výbor neshledal v roce 2019 nedostatky

mestolitmp„Kontrolní výbor nenašel porušení předpisů,“ stojí ve zprávě shrnující činnost kontrolního výboru, který pracuje jako poradní orgán zastupitelstva města, za rok 2019.

Během prvního roku fungování kontrolovali jeho členové plnění usnesení zastupitelstva a rady města, zaměřili se i na to, zda probíhají v souladu se zákonem, zejména zákonem o obcích. Dále byl pověřen prověřit fungování dvou příspěvkových organizací, a to Centrální školní jídelny a Domova dětí a mládeže Rozmarýn, dále pak i způsob nakládání s nepotřebným majetkem města. Členové se účastní výběrových řízeních pořádaných městem na základě žádostí rady města.

Dle slov zastupitele a předsedy Jiřího Adámka pracuje výbor tak, jak má. „Jednání jsou vždy konstruktivní,“ uvedl Jiří Adámek, který zprávu prezentoval na prosincovém jednání městského zastupitelstva.

Sedmičlenný výbor se schází jednou měsíčně a jejími členy jsou předseda Jiří Adámek (ANO 2011), Roman Kozák (ODS), Jan Fišera (ODS), Jaroslav Růžička (KSČM), Aleš Stibal (Zelení a Piráti), Jiří Skřivánek (Severočeši Litoměřice) a Radek Voženílek (Sport a zdraví). Podrobnosti ze zasedání jsou zveřejňovány na webu města v zápisech kontrolního výboru. Nachází se v sekci zastupitelstvo města v zápisech výborů.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu