NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Konference Svět plakát

Konference Svět 2030 se bude zabývat udržitelným rozvojem příštích let

Inspiraci ze zahraničí, praktické tipy z Česka, příklady dobré praxe nejen z Ústeckého kraje, které ukážou, jak se chovat udržitelně v byznysu, napříč sektory, organizacemi a společnostmi v souladu s cíli udržitelného rozvoje stanovenými Organizací spojených národů (OSN). To vše nabídne konference Svět 2030, kterou bude ve středu 19. října hostit litoměřický hrad.

Je určená pro zástupce organizací, firem či škol, kteří se chtějí dozvědět, jak udržitelnost zapojit do strategie i do běžného chodu své instituce. Nicméně je vhodná i pro jednotlivce z řad široké veřejnosti, kteří se zajímají o svět, kde žijí a o to, co po sobě jako společnost chceme opravdu zanechat.  

„Záleží vám na rozvoji regionu, kde působíte a chcete být jeho aktivními spolutvůrci? Chcete najít partnery ke spolupráci? Přejete si, aby se zdravě a dobře žilo všem? Abychom si užívali méně nerovností, měli kvalitní vzdělávání a dobré místo pro život? Pokud ano, tak byste na konferenci neměli chybět,“ zve spoluorganizátorka akce Petra Sýkorová z projektu LOKAL Městského úřadu v Litoměřicích.

Na celodenní konferenci mimo jiné vystoupí delegáti OSN, Charity ČR, Vysoké školy aplikované psychologie, Knihovny Karla Hynka Máchy, Gymnázia Josefa Jungmanna, Ústecké komunitní nadace, České rozvojové agentury nebo také zástupci firem Malfini a Hennlich. Na podrobný program se můžete ZDE 

„Vedeme dialog s lidmi z organizací různých velikostí napříč společností. Věnujeme se udržitelném rozvoji v našich životech. Sdílíme navzájem, co plánujeme a jak cíle udržitelného rozvoje pojímáme srozumitelně a účinně. Chceme přispívat k zachování a regeneraci našeho světa, ve kterém se dobře pracuje a žije. Díky spolupráci a partnerství se nám to může povést. Buďte součástí,“ doplňuje Petra Sýkorová.

Vstup na konferenci je zdarma. Kapacita sálu je však omezená a je nutné se předem registrovat prostřednictvím formuláře ZDE  


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Pá: 9-17 hod.
So: 9-17 hod.
Ne: 9 – 17 hod.

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2023 Město Litoměřice
Mobilní menu