Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Herna KRA

Komunitní Rodinný Klub KRA oslavil první narozeniny

Úspěšné roční fungování má za sebou Komunitní rodinný klub KRA Litoměřice, který nabízí řadu aktivit pro všechny generace, zejména pro maminky s malými dětmi. Sídlí v prostorách bývalé provozovny v prostorách ZŠ U Stadionu.

Na vybudování zázemí s hernou pro děti přispělo také město Litoměřice, na úterní oslavě prvních narozenin proto nechyběli ani zástupci vedení města. Předsedkyně a zakladatelka spolku Alena Talácko Černá v úvodní prezentaci zrekapitulovala začátky vzniku klubu, představila jeho členky a připomněla uskutečněné akce.

Kromě toho, že maminky s dětmi mohou v klubu využívat prostornou Montessori hernu či zázemí v podobě kuchyňky a toalet, pořádají se tam také swapy dětského oblečení nebo semináře na různá témata.

„Fungujeme jako komunitní rodinný klub, své si zde najde jak maminka s malými dětmi, tak i senior nebo tatínek. Semináře pořádáme opravdu pro každého, od těhotenské přípravy, přes podologii až po vermikompostování,“ nastínila Alena Talácko Černá s tím, že zájem o dění v klubu je velký. „Je to pro nás zpětná vazba, že to děláme dobře a s láskou,“ doplnila.

Komunitní rodinný klub KRA (Komunitní a rodinné aktivity) sídlí od loňského jara v areálu Základní školy U Stadionu namísto bývalého obchodu. Město Litoměřice vznik klubu podpořilo částkou 90 tisíc korun z celkových přibližně 150 tisíc korun. Renovaci prostor si zajistili členové klubu a jejich podporovatelé.

Vybavení vnitřních prostor zajistili soukromí dárci. Jedním z projektů, který v rámci spolku funguje je půjčovna nosících pomůcek na miminka. Více informací o klubu, jeho provozu a plánovaných akcích najdete na webových stránkách ZDE  nebo na Facebooku KRA Litoměřice


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu