Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Kino Máj patří mezi nejnavštěvovanější

Litoměřické kino Máj obhájilo i v loňském roce svou pozici z předchozích let, a patří mu tak opět pátá příčka v žebříčku návštěvnosti jednosálových kin v celé České republice. Kino nabídlo loni celkem 935 projekcí, které zhlédlo 53 tisíc diváků. Nejnavštěvovanějšími tituly byly Tři bratři, Hobit - bitva pěti armád a Babovřesky 2.

„I letos pokračujeme každé první pondělí v měsíci v cyklu přenosu záznamů představení z Metropolitní opery v New Yorku. Přichystané jsou speciální tematické projekce v kinokavárně či projekt Bio senior," poukázala na zajímavosti Věra Kmoníčková, ředitelka Městských kulturních zařízení Litoměřice, které kino provozují.

Bio senior je programová novinka, která by měla vycházet vstříc starším divákům. „Chceme jim nabídnout projekce zajímavých titulů z uplynulých měsíců za minimální vstupné, a to v odpoledních, případně dopoledních hodinách. Zájem seniorů o projekce, o jejich načasování a programovou náplň by měla zmapovat v kině právě probíhající anketa," dodala ředitelka Kmoníčková.
První titul, který projekt Bio senior odstartuje, je 21. ledna od 15.30 hodin snímek Na stupních vítězů z cyklu festivalu Jeden svět „Promítej i ty!". Citlivě a místy úsměvně představuje pět evropských atletů, kteří se ve skromných podmínkách připravují na seniorské mistrovství světa. Nechybí mezi nimi také osmdesátiletý Čech Jiří Soukup. Projekce je zkušebně zdarma.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu