Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Kino Máj bude mít letní terasu s minikinem

majmpPravděpodobně v květnu si budou moci návštěvníci litoměřického kina Máj posedět nejen ve vnitřní kinokavárně, ale za pěkného počasí i na venkovní terase s občasnou miniprojekcí. Její výstavba byla směrem do dvora, kde sídlí Základní škola Lingua Universal, zahájena před několika dny.

„Kromě nabídky filmových titulů chceme návštěvníkovi kina nabídnout i kvalitní doprovodné služby. Rádi bychom, aby k nám lidé přicházeli, i když zrovna nejdou na film,“ uvedl Michal Špadrna, vedoucí kina, kterého s jeho spolupracovníkem Petrem Bursou přijal tento týden na radnici starosta Ladislav Chlupáč společně s místostarostou Karlem Krejzou. Učinili tak s cílem poděkovat jim za rozvoj tohoto kulturního stánku a pochválit za úspěchy, kterých pod jejich vedením dosahuje.

Litoměřické kino Máj provozované MKZ totiž již několik posledních let patří v žebříčku návštěvnosti jednosálových kin mezi nejlepší v České republice. Loni skončilo na pátém místě, přičemž předstihla ho pouze pražská kina Oko a Aero, brněnské kino Scala a kladenský Hutník. Žebříček zveřejnila před počátkem roku Unie filmových distributorů ČR.

Obzvláště potěšitelným faktem je, že návštěvnost Máje se zvedla o dalších 13 tisíc lidí a zvýšil se i počet projekcí. Loni zavítalo na celkem 1035 projekcí 75 tisíc návštěvníků. „Tato čísla pro distributory znamenají, že jsme pro ně atraktivní, a dostáváme tak do Litoměřic rychleji filmové novinky,“ dodal Petr Bursa.

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu