Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Kde bude stát Rákosníčkovo hřiště?

 

rakosnickovo hristempVe které z litoměřických lokalit vyroste Rákosníčkovo hřiště, jež zde hodlá postavit společnost LIDL? Odpověď na otázku by měla dát anketa, která probíhá do 14. dubna na webových stránkách Zdravého města Litoměřice http://zdravemesto.litomerice.cz/.

Město Litoměřice se zástupci společnosti Lidl vytipovalo tři lokality, kde by hřiště mohlo stát. Nacházejí se v Seifertově ulici, Kosmonautů a na sídliště Cihelna.
„Jde o pozemky v majetku města, nejsou zasíťované a jejich parametry odpovídají požadavkům na stavbu Rákosníčkova hřiště," odůvodnil výběr míst technik Odboru územního rozvoje Městského úřadu v Litoměřicích Václav Blecha. Původní návrh města, aby hřiště bylo postaveno přímo v sousedství LIDLu, na pozemku společnosti, její vedení odmítlo.

O vítězné lokalitě rozhodnou účastníci ankety. Určena je lidem, kteří mají trvalé bydliště v Litoměřicích. „Měli by to totiž být obyvatelé města, kteří zvolí, kam si Rákosníčkovo hřiště přejí umístit," vysvětlila Rita Vlčková, koordinátorka projektu Zdravé město Litoměřice, na jehož webových stránkách anketa probíhá.

Hlasování se může účastnit každá fyzická osoba žijící v Litoměřicích, která se řádně identifikuje v hlasování. Hlasující souhlasí s poskytnutím údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Každý hlasující může uplatnit pouze jeden hlas. Všechny další pokusy o vyplnění jsou neplatné.

Výsledky ankety budou zveřejněny do 27. dubna na webových stránkách http://zdravemesto.litomerice.cz/ a na facebookovém profilu Zdravého města Litoměřice.

Vedení společnosti LIDL již avizovalo, že slavnostní otevření Rákosníčkova hřiště proběhne v neděli 31. května, a to s celodenním programem, v němž nemá chybět ani vystoupení Michala Nesvadby.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu