Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Karatedó Steklý má v Litoměřicích patnáctiletou tradici

karmpCelou řadou medailí z národních pohárů, Mistrovství ČR a dokonce titulem vicemistra České národní ligy karate JKA (Japan Karate Association) se za loňský rok pyšní členové litoměřického oddílu Karatedó Steklý. Nejen za dosažené úspěchy, výbornou reprezentaci oddílu i města, ale i za sportovní aktivity vyvíjené ve prospěch všech generací poděkoval včera starosta Ladislav Chlupáč hlavnímu instruktorovi klubu Janu Steklému a úspěšným mladým sportovcům, kteří přišli společně s ním.

Byli to Milan Kloub, Lukáš Javanský, Jakub Ulbrich, Ladislav Švehla, Ricardo Leon Martinez a Adéla Jirásková.

Sportovní oddíl Karetedó Steklý pracuje jak s nejmenšími dětmi, tak i se seniory. Hledat harmonii mezi duchem a tělem přicházejí i úplní začátečníci, často seniorského věku. Noví členové jsou přijímáni po celý rok.

Děti se ve sportovním oddílu Karatedó Steklý seznamují nejen se základy karate, ale i disciplínou a sebeovládáním. “Výuku přizpůsobujeme jejich věku a postupně se učí i složitější techniky, japonské výrazy a sestavy kata. Koncepce tréninku je zaměřena na rozvoj sportovních dovedností pomocí celomotorických cvičení, atletických a gymnastických cvičení, rozvoji koordinace a flexibility. Do tréninku jsou také zařazeny míčové hry. Díky tomu je trénink vhodný nejen pro budoucí úspěchy v karate, ale i v jiných sportech,” upozorňuje Jan Steklý, který kromě jiného poděkoval starostovi města za podporu, které se sportovcům v Litoměřicích dostává.

Na rok 2017 připravuje vedení klubu pro litoměřickou veřejnost pravidelné tréninky reálné sebeobrany. Více informací na www.karatestekly.cz


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu