Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Karanténa omezila chod odboru dopravy městského úřadu

Počínaje dnešním dnem až do odvolání dochází z personálních a organizačních důvodů souvisejících s epidemií Covid-19 k částečnému omezení činnosti na Odboru dopravy a silničního hospodářství Městského úřadu v Litoměřicích.


Konkrétně jde o pracoviště registru řidičů, kde zůstává v provozu v omezeném režimu pouze jedna přepážka. Vyřizovány tak jsou přednostně jen neodkladné záležitosti. Žádosti týkající se karet do digitálních tachografů nemohou být přijímány. V těchto případech je nutné se obrátit na jiný úřad obce s rozšířenou působností, jako jsou např. Lovosice, Roudnice nad Labem, Ústí nad Labem apod.

K omezení jedné z agend, konkrétně vydávání rybářských lístků, musel přistoupit z důvodu nemocnosti i odbor životního prostředí.

„Po celý rok jsme poskytovali služby nad rámec stanovených vládními opatřeními. Bohužel i u nás se situace zhoršila. Omlouváme se občanům za případné vzniklé potíže a děkujeme za pochopení,“ uvedl v této souvislosti tajemník městského úřadu Milan Čigáš.

Úředními dny městského úřadu nadále zůstávají pondělí a středa od 8 do 17 hodin (s polední pauzou od 12 do 13 hodin). Chod úřadu je zajištěn i v ostatní dny, kdy je však nutno se předem objednat, a to prostřednictvím registračního formuláře, případně po telefonickém kontaktu s úředníkem zodpovědným za danou agendu.

Mapa


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu