Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Kampaň určená rodinám v Litoměřicích startuje

logompDruhý ročník kampaně „Místa v Litoměřicích přátelská rodině" začíná již 1. května. Počínaje dnešním dnem si zájemci mohou v knihovně vyzvedávat informační brožury se startovacími kartami. Rodiče s dětmi se i letos mohou těšit na téměř tři desítky akcí, které pro ně připravili členové „Skupiny komunitního plánování sociálních služeb pro rodinu, děti a mládež" spolu s dalšími partnery v rámci kampaně 30 dní pro neziskový sektor. Ve dnech 1. května až 18. října neziskové organizace poskytující sociální služby a služby související připraví prezentaci svých činností formou soutěží, dnů otevřených dveří a dalších aktivit. „Těšit se můžete například na hudební pořady, výlet s knihovnou, tvořivé workshopy, festival věnovaný Africe, zábavná cvičení a také na cyklistický etapový závod na novém dopravním hřišti," jmenovala některé z aktivit Denisa Dobešová z Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Litoměřicích. Tou první je hned 1. května pohádkové dopoledne se Sváťou, které začíná v 10 hodin v parku Václava Havla.

Startovací karty je nutné po ukončení kampaně odevzdat v knihovně nejpozději do 26. října. Aktivní rodiny získají za účast v kampani drobné ceny.

„Loni se do kampaně zapojilo 15 organizací, které připravily 19 akcí, jichž se zúčastnilo 83 rodin," připomněla Zora Čuchalová, předsedkyně skupiny komunitního plánování sociálních služeb pro rodinu, děti a mládež.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu