Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Taneční odpoledne

Kampaň Místa přátelská seniorům zahájilo taneční odpoledne

Tanečním odpolednem odstartoval včera další, tentokrát už jedenáctý ročník oblíbené kampaně Místa přátelská seniorům. Společně s partnery ji pro lidi starší 60 let pořádá Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Litoměřicích.

Společenskou událost v podobě tanečního odpoledne si nenechalo ujít několik desítek seniorů. K tanci i poslechu zněly známé hity v podání hudební skupiny Grand band a na uvítanou dostal každý příchozí sklenici vína. 

Slavnostního zahájení kampaně spojeného s tanečním odpolednem se ujala místostarostka Litoměřic Alena Rožcová spolu s vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renátou Jurkovou.

„Opět jsme pro vás připravili širokou nabídku aktivit, při kterých můžete nejen navázat nová přátelství, ale seznámíte se i s organizacemi poskytujícími sociální služby, vzdělávání i volnočasové vyžití,“ nastínila Renáta Jurková.

Pestrá nabídka zhruba třiceti aktivit zahrne mimo jiné přednášky a exkurze, sportovní vyžití, Den seniorů na koupališti, výlet a nebude chybět ani oblíbená plavba lodí po Labi.

„Ráda bych seniory pozvala také na Velký den sociálních a zdravotních služeb města Litoměřice. Konat se bude na Mírovém náměstí ve středu 5. června od 10 do 18 hodin. V rámci této akce bude zajištěn i bohatý doprovodný program určený pro všechny věkové kategorie,“ přiblížila místostarostka Alena Rožcová.

Celá kampaň bude probíhat až do 24. listopadu, kdy proběhne i závěrečné vyhodnocení spojené s oceněním těch nejaktivnějších účastníků. Soutěžní karty s podrobným programem akcí je možné si vyzvednout v městském infocentru.  


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu