Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Setkání seniorů

Kampaň Místa přátelská seniorům v Litoměřicích začíná už tuto neděli

Výlety za poznáním, poutavé i praktické přednášky, zdravotní cvičení, taneční odpoledne či divadelní představení. To je jen nástin aktivit, které čekají na účastníky letošní kampaně Místa přátelská seniorům v Litoměřicích určené obyvatelům města nad 60 let.

Jubilejní desátý ročník akce pořádané Odborem sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Litoměřicích a jeho partnery začne už tuto neděli 12. března od 15,30 hodin v sále litoměřického hradu. Po slavnostním zahájení si senioři mohou od 16 do 19 hodin užít připravený program v podobě tanečního odpoledne. Tato oblíbená nedělní taneční odpoledne se budou v rámci kampaně několikrát opakovat.

Nabídka dalších bezmála třiceti aktivit, jež budou součástí kampaně, je velmi pestrá.   Milovníci hudby jistě ocení koncert pěveckých sborů Páni kluci a Páni z Kalicha. Naplánovaný je také výlet do zoologické a botanické zahrady v Liberci, cestopisné přednášky o Africe, besedy zaměřené na prevenci či zdravotní cvičení. Chybět samozřejmě nebude vždy hojně navštěvovaný Den seniorů na letním koupališti a mnoho dalšího.

„Letošní kampaň Místa přátelská seniorům bude probíhat od března až do poloviny listopadu. Závěrečné vyhodnocení s oceněním účastníků plánujeme na prosinec u příležitosti tradičního vánočního setkání v Kulturním a konferenčním centru,“ informovala vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renáta Jurková a doplnila, že soutěžní karty s informačními brožurami budou k vyzvednutí při zahájení kampaně v prostorách hradu a následně pak v infocentru na Mírovém náměstí.

Cílem kampaně je představit seniorům zařízení, která slouží obyvatelům města, zapojit je do nejrůznějších aktivit a poskytnout jim prostor pro setkávání a budování vzájemných kontaktů.

Snímky jsou z loňských akcí kampaně Místa přátelská seniorům 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu