Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Hlasujte pro Jiráskovy sady. Budou parkem roku?

jiraskovy sadympJiráskovy sady se v létě denně plní stovkami návštěvníků, kteří sem přicházejí za odpočinkem i zábavou. Jste mezi nimi? Pak hlasujte pro svůj park i vy!

Tři roky po rekonstrukci parku Jiráskovy sady jeho obliba u veřejnosti stále stoupá. Park je vyhledávaným místem všech věkových kategorií. Navštěvují jej studenti, maminky s kočárky i většími dětmi a také senioři. Součástí parku je i dětské dopravní hřiště, na kterém nejsou ojedinělé akce pro všechny věkové kategorie. Park proto není pouze místem pro potěchu oka. „Náš park skutečně žije a jsem tomu rád. Hlasujte společně s námi, potěší nás každý hlas,“ vyzval starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč.

Soutěž Park roku od roku 2003 upozorňuje na nezastupitelnou funkci zeleně ve městech a obcích. Hlasuje odborná i laická veřejnosti. Park, který obdrží nejvíce hlasů, získá cenu veřejnosti.

Jak tedy správně hlasovat?

„Do soutěže se hlasuje on-line ze stránky www.parkroku.cz. Vyberete park Jiráskovy sady (pakliže chcete hlasovat pro něj) a ohodnotíte jej počtem hvězdiček. Přimlouváme se samozřejmě pro všechny tři. Každá hvězdička totiž znamená jeden započítaný hlas. Hlasování můžete provést pouze jednou, a to do 4. října 2017,“ informovala Lenka Brožová spravující městskou zeleň při odboru životního prostředí městského úřadu.

Do soutěže Park roku se mohly zapojit parky po rekonstrukci, revitalizaci, i nově založené parky, které vznikly v době mezi 1. lednem 2010 a 31. květnem 2017. V roce 2017 bylo do soutěže přihlášeno 13 parků.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu