Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Logo Srdcaře

Hlasování v anketě Srdcař Litoměřic právě začalo

Dnešním dnem se spouští hlasování v šestém ročníku ankety Srdcař Litoměřic. V letošním roce je možné hlasovat pro 35 nominovaných. Nejvyšší počet osobností se sešel v kategorii sociální věci a zdravotnictví.

Hlasovat pro Srdcaře je možné až do 31. října prostřednictvím Mobilního rozhlasu na tomto odkazu 
Novinkou letošního ročníku bude hlasování také „off-line“ způsobem, a to pomocí tištěných formulářů, které budou k dispozici v městském infocentru na Mírovém náměstí.

V každé kategorii budou po ukončení ankety vyhlášena první tři místa. Hlavní cenu a patronát nad dalším ročníkem získá ten, kde v součtu všech kategorií získá největší počet hlasů.

Koordinátor ankety a Zdravého města Litoměřice Petr Leník připomněl, že nominovat Srdcaře Litoměřic mohla veřejnost ve čtyřech kategoriích. A to Podnikatel (včetně nadací a spolků), Zdravotnictví a sociální věci, Sport a Kultura, vzdělávání a volnočasové aktivity dětí.

„Nejvíce nominací se stejně jako v loňském roce sešlo v kategorii Zdravotnictví a sociální věci, tentokrát je to 21 lidí. Kategorie Kultura, vzdělání a volnočasové aktivity dětí a kategorie Podnikatel (včetně nadací a spolků) mají shodně po pěti nominovaných. V kategorii Sport jsou nominovány čtyři osobnosti,“ vypočítal Petr Leník s tím, že slavnostní večer zpestřený kulturním programem určený všem nominovaným se bude konat 22. listopadu v sále litoměřického hradu.

„Vítězové si odnesou ceny ze sklářské dílny Pačinek Glass a trička skutečných Srdcařů, vyrobená speciálně pro ně. Jmenován bude i patron příštího ročníku s nejvyšším počtem získaných hlasů,“ doplnila vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu Eva Břeňová. I letos udělí starosta Radek Löwy zvláštní cenu osobnosti města, jejíž jméno prozatím tají. Loni ji předal svému předchůdci Ladislavovi Chlupáčovi.

Cílem ankety je ocenit občany i organizace, jež dobrovolně a nezištně vyvíjí aktivity ve prospěch Litoměřic a jejich obyvatel. Zároveň si klade za úkol vzbudit v lidech zájem o dobrovolnickou činnost. Význam ankety, jejímž zakládajícím patronem je Diana Cepníková, podtrhuje i grafický vizuál navržený studiem Svéráz, kterému logicky dominuje červené srdce.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu