Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Folkový festival již v sobotu rozezní atrium domu kultury

folkvp4Skvělé zážitky pro milovníky folku poskytl loňský folkový festival, který se krásného letního počasí konal v atriu domu kultury. Pestrou směs odnoží tohoto žánru slibuje i letošní již 5. ročník „Folkového atria“, který se uskuteční tuto sobotu 3. září od 15 hodin opět v atriu litoměřického domu kultury.

Jako první vstoupí na podium zpívající právník Ivo Jahelka, který se, jak sám říká, dívá na životní osudy a fatální právní příhody s nadhledem a s úsměvem. O některých z nich i zpívá a takovým písničkám pak říká soudničky. Řadou z nich nepochybně potěší i litoměřické publikum. Svou hudební tvorbu v atriu představí i další účinkující, kterým bude Luboš Pospíšil, jehož kompletní diskografie právě vychází a který koncertuje s obnovenou kapelou 5P. Na podiu ho vzápětí vystřídá skupina Hromosvod a Jan Hrubý. Zcela jistě nezklame ani další oblíbený písničkář Vladimír Merta. Folkový festival zakončí vystoupení kapely Rangers – Plavci s řadou nezapomenutelných hitů (Teče voda, Trpasličí svatba, Pole s bavlnou Inženýrská....), které během let již zlidověly.

„Připraven je doprovodný program, včetně možnosti opékání vlastních buřtíků na společném ohni. Festival se koná od 15 do 24 hodin, základní vstupné je 150 Kč, rodinné 2+2 činí 300 Kč, senioři, ZTP a děti do 15 let mají vstup za polovinu a děti do 110 cm zdarma,“ upřesnila ředitelka Městských kulturních zařízení Věra Kmoníčková.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu