Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Festival Incendio přinesl obětem popálení přes 50 tisíc korun

incendiompVýtěžek ve výši 52 tisíc korun přinesl obětem popálení víkendový festival ohně Incendio v Litoměřicích. Vybraná částka putuje z části nadaci Popálky a z části litoměřickému chlapci Zdendovi, který minulé léto utrpěl při nehodě popáleniny na 75 procentech těla. Peníze pocházejí z části ze vstupného, které přineslo 17,5 tisíce korun, částečně ze sbírky mezi zaměstnanci městského úřadu, kterým se podařilo vybrat 14,5 tisíce a sumu 20 tisíc korun donesla poslankyně Hana Aulická.

 

Program letošního ročníku měl u příchozích velký úspěch. Nechyběly známé tváře jako youtuberka Mína, zpěvák Daniel Hůlka, Raego nebo zpěvačka Anička Slováčková. Podium ovládla také různá pohybová vystoupení, ať už s ohněm, nebo i bez něj. Předání výtěžku bylo součástí celého galavečera. Za město částku předal starosta Ladislav Chlupáč a tajemník Milan Čigáš. „Moc všem děkuji. Bylo to těžké a jsem rád, že žiju“, zaznělo na pódiu přímo z úst Zdendy. Ten byl vděčný jak za finanční dar, tak i za pomoc své mamince. „Maminko, moc ti děkuji za vše, co jsi pro mě udělala, odešla jsi z práce a každý den za mnou jezdila,“ dojal všechny přítomné Zdenda, který v nemocnici strávil více než půl roku.

Letošní ročník se vydařil a s výší výtěžku jsou spokojeni i organizátoři samotné akce. „Z vybrané částky mám velikou radost. Těší mě i průběh celé akce. Úroveň festivalu se oproti předchozím ročníkům výrazně zvýšila a rádi bychom příští rok pokračovali ve stejném duchu a opět spojili děti, oheň a celebrity,“ předeslala hlavní organizátorka akce Veronika Jelínková.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu