Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Nový ředitel Rozmarýnu

Dům dětí a mládeže Rozmarýn bude mít od září nového ředitele

Novým ředitelem Domu dětí a mládeže Rozmarýn (DDM) se od září stane Mgr. Václav Bayer. Ve funkci nahradí dosavadní ředitelku Mgr. Zuzanu Bendovou, která na post rezignovala letos na jaře.

Do výběrového řízení na nového ředitele DDM, který je příspěvkovou organizací města, se přihlásili celkem tři uchazeči. Na návrh sedmičlenné konkurzní komise složené ze tří zástupců České školní inspekce, zástupce Krajského úřadu Ústeckého kraje, zástupce pedagogického sboru DDM Rozmarýn, vedoucí odboru školství, kultury, sportu a památkové péče Andrey Křížové a místostarosty Litoměřic Jiřího Adámka rada města jmenovala do funkce právě Mgr. Václava Bayera z Litoměřic. Ten v organizaci dosud působí jako lektor dopravní výchovy a vede sportovní a hudební kroužky.

„Ze všech přihlášených kandidátů prokázal nejlepší přehled, znalosti a schopnosti, které jsou v oblasti řízení takové organizace nezbytné,“ shrnul Jiří Adámek.

DDM Rozmarýn organizuje zájmové kroužky pro děti i dospělé, které probíhají formou pravidelných i příležitostných aktivit. V době prázdnin pořádá dětské pobytové i příměstské tábory a pro školy organizuje okresní soutěže a olympiády vyhlašované ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. V oblasti prevence sociálně patologických jevů připravuje nabídku přednášek a besed. Na dětském dopravním hřišti zajišťuje výuku dopravní výchovy pro žáky 4. tříd základních škol.

Titulní foto: Václav Bayer (na snímku vpravo) v DDM Rozmarýn dosud působí jako lektor dopravní výchovy a vede sportovní a hudební kroužky. Foto: Radim Tuček 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu