Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Důležité zprávy doručí v Litoměřicích mobilní rozhlas

mr reg 250x250Máte zájem dostat do svého mobilu zprávu o dopravní uzavírce, odstávce energie, stavu ovzduší, úklidu ulic, ale třeba i kulturních akcí konaných v Litoměřicích? V takovém případě se připojte k projektu „Mobilní rozhlas“. Jako novou službu občanům ho v zájmu rychlé informovanosti spouští 6. března město Litoměřice. Mobilní rozhlas bude doručovat důležité zprávy přímo do mobilních telefonů nebo emailových schránek všem přihlášeným uživatelům. Významnou úlohu má plnit v krizových situacích, kdy se stane důležitým nástrojem k okamžité informovanosti osob, kterých se mimořádná událost konkrétně týká. „V podstatě jde o zdokonalení všem dobře známého místního rozhlasu. Chceme zajistit, aby se důležité informace dostaly do každé domácnosti, aby zprávu nikdo nemohl přeslechnout, aby si na každého počkala v telefonu nebo emailové schránce,“ vysvětlil tajemník Městského úřadu Litoměřice Milan Čigáš.

Jak se přihlásit?

„Stačí se zaregistrovat, vyplnit telefonní číslo a e-mail. Následně pak budete zdarma dostávat SMS zprávy, hlasové zprávy a e-maily o dění ve městě. Lidé mohou prostřednictvím této služby odpovídat také na referenda a ankety, mohou potvrdit účast na akcích nebo odsouhlasit záchranné aktivity,“ upřesnil Ondřej Švrček, zakladatel projektu Mobilní rozhlas.

Pro přísun informací z mobilního rozhlasu Litoměřice se zaregistrujte na internetové adrese: https://litomerice.mobilnirozhlas.cz/

Nejsme jediní

Spuštěním služby Mobilní rozhlas se město Litoměřice připojilo k dalším 150 městům a obcím v České republice, jako je například Praha 10, Benešov nebo Znojmo. Mobilní rozhlas se také umístil na 4. místě v Křišťálové lupě 2016 – Cena českého Internetu, kategorie Veřejně prospěšná služba. Křišťálová lupa oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby v daném roce.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu