Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Domov U Trati

Domov U Trati oslavil 35. narozeniny zahradní párty

Již 35 let funguje v Litoměřicích Domov U Trati. Jubileum oslavili jeho klienti i zaměstnanci stylově - pořádnou párty. Již potřetí byla tradiční letní slavnost spojená s dětským dnem, a tak na zahradě domova měly zastoupení všechny generace.

Za město Litoměřice se akce v nádherném počasí zúčastnila místostarostka Alena Rožcová, která ve své zdravici zařízení popřála mnoho spokojených klientů a dlouhé úspěšné fungování, dále starosta Radek Löwy a vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renáta Jurková.

Program byl velmi pestrý. Zahrála například kapela Staropražští pardálové, se svým divadlem vystoupila Bára Vyskočilová, moderování se chopila herečka Bára Mottlová. Všichni mohli ochutnat výbornou zmrzlinu, palačinky, klobásy, popít pivo nebo míchané drinky. Nechyběla barmanská show či drobné obchůdky. Pro děti byl připraven skákací hrad, o zábavu se jim formou různých soutěží a aktivit postarala klauňule Moňule.

V domově, který původně vznikl jako penzion pro seniory, si ale připomněli ještě jedno úctyhodné jubileum. „Naše třiadevadesátiletá klientka Jaroslava Šimůnková je tu totiž s námi od první dne otevření, tedy celých 35 let. To víte, že si jí hýčkáme,“ sdělila s úsměvem Libuše Horčicová, vedoucí domova, který spadá pod Centrum sociální pomoci Litoměřice a jeho zřizovatelem je Krajský úřad Ústeckého kraje.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu