Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

plakat

Do soutěže „Pomoz a vyhraj“ se zapojují první lidé

Na Městském úřadě v Litoměřicích se již shromažďují první soutěžní obálky s účtenkami z místních provozoven k iniciativě města „Pomoz a vyhraj“. Ta má za cíl pomoci místní ekonomice po útlumu spojeném s obdobím koronaviru tím, že lidé zasílají na úřad účtenky z provozoven, které byly v období nepříznivé epidemiologické situace zavřeny. Ti, kteří se do soutěže zapojí, mají šanci na výhru v podobě peněžité odměny. Soutěž odstartovala začátkem června a poběží do 27. září.

Řada živnostníků tento počin hodnotí kladně a zákazníky na svých provozovnách vítají mimo jiné i plakátkem k soutěži. „Iniciativa se mi zdá být dobrým nápadem pro podporu místních obchodů. Myšlenka soutěže se nám líbí,“ uvedla vedoucí prodejny Šotek Jana Badinková. Obdobný názor zazněl i v obuvi Lili v Dlouhé ulici a ve zlatnictví Zlatíčko ve Velké Krajské.

„Podpořit živnostníky je v této době velmi důležité,“ je si jistý místostarosta Karel Krejza, podle něhož se ekonomické důsledky koronakrize teprve začnou v plné míře projevovat. Z dlouhodobého hlediska by akce „Pomoz a vyhraj“ mohla mj. poukázat na kvalitu místního maloobchodu a zvýšit povědomí o obchodech a typu služeb, které mohou lidé ještě více využívat, aniž by dojížděli do obchodních řetězců.

Na závěr soutěže „Pomoz a vyhraj“ proběhnou čtyři slosování, kdy mohou účastníci získat finanční odměnu v hodnotě dvojnásobku dokladu vloženého v obálce, maximální výše ceny je pět tisíc korun. Slosováno bude vždy pět výherců. Přesná pravidla soutěže najdete na https://www.litomerice.cz/dokumenty-meu/10385-pomoz-a-vyhraj.

 

Foto 1 - obuv Lili

Foto 2 - obuv Šotek

Foto 3 - zlatnictví Zlatíčko


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu