Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Dětské oddělení dostalo darem tři nové televize

detske oddelenimpSponzorský dar v podobě tří barevných LCD televizorů přijali ve čtvrtek 19. února z rukou Lucie Šafránkové a Vlaďky Králové z Nadačního fondu With Love předseda správní rady litoměřické nemocnice Radek Lončák a vrchní sestra dětského oddělení Božena Haufová. Televizory jsou určeny právě na dětské oddělení. „Naše nadace se zaměřuje na pomoc lidem v nesnázích a těžkých životních situacích, zejména dětem a seniorům. Jsme z Litoměřic a působíme od roku 2013, a to především na regionální úrovni, ale sféra našeho zájmu přesahuje i hranice regionu. Pomoc je naším posláním," představila činnost nadačního fondu předsedkyně správní rady Lucie Šafránková a Vlaďka Králová, která je koordinátorkou projektů. „Finance na sponzorské dary získáváme nejen od sponzorů, ale také z benefičních akcí, které pořádáme. Troufám si říci, že za sebou máme rok úspěšných projektů."

„Vážíme si každého sponzorského daru, protože tyto dary nám velmi pomáhají. Moc nás těší, že jste si vybrali právě naši nemocnici. Váš dar přispěje ke zvýšení komfortu našich dětských pacientů," poděkoval zástupkyním nadace za sponzorský dar Radek Lončák a vyjádřil naději, že se tímto krokem podařilo položit základní kámen vzájemné spolupráce nadačního fondu a nemocnice.
Nové LCD televizory budou umístěny přímo na pokojích dětských pacientů. „Děti budou mít velkou radost, často se na televize na pokojích při příjmu ptají," připojila se k poděkování vrchní sestra Haufová a doplnila, že nové televizory budou sloužit především pro ukrácení času dětem, které jsou upoutány na lůžko a nemohou se volně pohybovat po oddělení nebo navštěvovat hernu. „Je velmi důležité, aby nemocné dítě přišlo na jiné myšlenky a odpoutalo pozornost od své nemoci. Jsme rádi za každý nástroj, který nám v tom pomůže," uzavřela Božena Haufová.

 

(Tiskovou informaci připravila Naděžda Křečková, oddělení marketingu, vnitřního auditu a kvality)

 

detske oddelenivp

Televize budou sloužit dětským pacientům hospitalizovaným na dětském oddělení. Na fotografii zleva Božena Haufová, Radek Lončák, Vlaďka Králová a Lucie Šafránková.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu