NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Děti z Klokánku potěšila předvánoční nadílka na městském úřadu

klokanek2mpPatnáct dětí z litoměřického Klokánku ve věku od dvou do šestnácti let si včera přišlo do obřadní síně Městského úřadu v Litoměřicích pro svou předvánoční nadílku. Jako každý rok uspořádal Nadační fond Kalich a město Litoměřice příjemné odpolední setkání u vánočního stromu spojené se zpíváním koled.

 

Děti se hned v úvodu svěřily se svými vánočními přáními. „Přála bych si telefon a kryt,“ zaznělo například od desetileté Danielky. „Já bych chtěla dostat oblečení, malovátka a kabelku,“ usmívala se devítiletá Jiřinka. Vedle telefonů, tabletů či aut na dálkové ovládání zaznělo například také přání strávit Vánoce s tetami v Klokánku, což byla slova, která byla tím nejhezčím dárkem právě pro tety, které se o děti starají. Samotnému rozdávání dárečků předcházelo společné zpívání koled a také vystoupení dětí, které dojalo všechny přítomné. Poté již děti dostaly balíčky, které na ně čekaly pod stromečkem.

Dary pro Klokánek spolu s poukazy na návštěvu kina od Nadačního fondu Kalich ve výši 15 tisíc korun a symbolický šek od města v hodnotě 20 tisíc korun na nákup potřebných věcí převzala z rukou zástupců města ředitelka Klokánku Ivana Prudičová, která nešetřila slovy díků. Vyjádřila však lítost nad faktem, že kvůli novému nařízení na ochranu osobních údajů  (GDPR) nemohly děti vystoupit se svými písničkami na vánočních trzích na Mírovém náměstí. „Bohužel bychom potřebovali souhlasy rodičů k této konkrétní akci a na konkrétní datum, a to nejsme schopni zajistit,“ vysvětlila ředitelka Prudičová. Ze stejného důvodu nebylo ani možné fotit děti během včerejší předvánoční nadílky (pozn. red.)

 

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00-17:00 hod.

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Mgr. Ladislav Chlupáč

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2022 Město Litoměřice
Mobilní menu