Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Další ročník pěvecké soutěže Little star klepe na dveře

littlempProfesor Eduard Klezla, hudební pedagog a hlasový poradce, který se mimo jiné proslavil i účastí v porotě SuperStar, moderátorka, modelka a nyní i zpěvačka Iva Kubelková, zpěváci Dalibor Janda a Petr Kotvald, ale i herec a muzikant Milan Peroutka. To jsou zvučná jména porotců, kteří vyberou vítěze již 6. ročníku pěvecké soutěže Little star, pořádané Městskými kulturními zařízeními (MKZ) v Litoměřicích. Pro pěvecky nadané děti a mládež jde o ojedinělou příležitost předvést své umění. Posílat přihlášky je možno do 31. ledna 2017.

Soutěž, která zpočátku měla pouze regionální ambice, se během pěti let stala celorepublikovou a v loňském roce již mezinárodní akcí. „Určena je jednotlivcům, kteří se mohou přihlásit do jedné ze třech věkových kategorií ohraničených dovršením třinácti, šestnácti a osmnácti let. Pro zapsání do příslušné kategorie je rozhodující věk v době konání semifinále,“ upozorňuje ředitelka MKZ Věra Kmoníčková.

Semifinále se koná v sobotu 25. února 2017 v Divadle K. H. Máchy v Litoměřicích. Velké finále, na kterém vystoupí ti nejlepší z každé kategorie, vypukne 7. dubna v 18 hodin na hlavním sále Domu kultury v Litoměřicích. Soutěžící kategorií B a C doprovodí ve finále živá kapela, zatímco účastníci nejmladší kategorie A zazpívají s klavírním doprovodem.

Opět budou připraveny zajímavé ceny. „Všichni přihlášení obdrží voucher na tři devadesátiminutové lekce zpěvu, tance a herectví od společnosti Talent Company, která je partnerem soutěže, stejně tak jako kapela Hodiny, která postupujícím předá svá nová CD,“ uvedla ředitelka Kmoníčková.

Finalisté budou soutěžit mimo jiné o titul LITTLE STAR 2017, čtrnáctidenní pobyt na Talent campu, nabídku sólového vystoupení v rámci hlavního programu litoměřického vinobraní 2017 nebo o účast na jedinečném Dni otevřených dveří na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka věnovaném pouze finalistům soutěže s možností individuálních konzultací s pedagogy z oddělení muzikálu a oddělení populárního zpěvu.

Přihlášky a veškeré informace pro zájemce jsou k dispozici na www.mkz-ltm.cz. Videozáznam loňského finále je možné zhlédnout na: https://youtu.be/XRQymi2J23U


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu