Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

průzkum komunikace

Co v Litoměřicích občany zajímá nejvíce? Ptá se průzkum komunikace

Do své druhé poloviny se přehouplo dotazníkové šetření města Litoměřice. Jeho cílem je vyhodnotit způsoby a úroveň komunikace města s veřejností.

Jaké komunikační kanály a v jaké míře lidé využívají? Jaké informace občany zajímají nejvíce? A jsou s úrovní mediální komunikace města spokojeni? To jsou základní otázky, na které má dát odpověď šetření, jehož cílem je získat do konce listopadu názory od zhruba tisícovky respondentů. „Abychom mohli strategii komunikace města dále zdokonalovat, potřebujeme zjistit, co by uvítali především sami občané našeho města, ale také všichni ti, kteří do Litoměřic dojíždějí,“ vysvětlila vedoucí Odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu Městského úřadu v Litoměřicích Eva Břeňová.

Z dotazníku též vyplyne, zda se k lidem dostávají informace včas či které komunikační kanály využívá konkrétní demografická skupina. „Velmi bychom ocenili, kdyby se do průzkumu zapojilo co nejvíce lidí. Z výsledků budou totiž těžit především právě ti, kteří se o dění v našem městě zajímají, ať už se jedná o informace o dopravě, kultuře či například sportu,“ dodala Eva Břeňová.

Průzkum komunikace běží on-line pod odkazem https://www.survio.com/survey/d/pruzkum-mesta-litomerice, dostupný je i z úvodní webové stránky města www.litomerice.cz. Zodpovědět dotazník je možné také osobně, a to buďto přímo tazatelce nebo v litoměřickém informačním centru.

Analýza komunikace města Litoměřice prostřednictvím dotazníkového šetření je realizována v rámci projektu „LOKAL“ (Litoměřice Odpovědně Kvalitně Atraktivně Lidsky), který finančně podpořila Evropská unie z Evropského sociálního fondu v Operačním programu Zaměstnanost. Jeho součástí bude i Portál občana.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu