Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Autobusy objížďky

Cestující, pozor, trasy autobusů se od pondělí mění

V pondělí 3. června začnou v Litoměřicích avizované opravy vodovodů a kanalizací v lokalitě Švermova – Stránského – Mrázova, které s sebou přinesou dopravní omezení. Ta se budou týkat i autobusových linek, které čekají objízdné trasy. První etapa rekonstrukcí potrvá do 4. srpna, druhá do 8. září. Po dokončení těchto etap pravděpodobně dojde k úpravám níže uvedených objízdných tras platných pro zbývající etapy.

U meziměstských spojů se náhradní trasy týkají linek č. 621 (V. Žernoseky – Malíč – Litoměřice – Žitenice – Skalice a zpět) a 628 (Litoměřice – Žalhostice – Libochovany a zpět). Linka 621 nebude obsluhovat zastávku na Vojtěšském náměstí, ale obslouží zastávky Chladírny a Jatky. Linka 628 nebude obsluhovat zastávky Vojtěšské náměstí, Chladírny a Jatky. Obě linky však obslouží zastávku U pošty. S ohledem na možnost nenadálých změn sledujte aktuální informace na stránkách www.dopravauk.cz. Pro bližší informace kontaktujte centrální dispečink na čísle 475 657 657.

Změna trasy čeká od pondělí 3. června také městskou autobusovou dopravu (MAD). V rámci první etapy oprav (do 4. srpna) budou spoje jezdit následovně: linka B se otočí na křižovatce na Vojtěšském náměstí a následně pojede ulicemi Komenského, Masarykova, Štursova do ulice Kamýcká, dále po své trase; linka C pojede z ulice České armády přes Vojtěšské náměstí do ulice Liškova na nově zřízenou náhradní autobusovou zastávku, dále ulicí Odboje do Kamýcké a dále po své trase; linka D pak pojede z ulice Kamýcká do Štursovy, Masarykovy, Komenského na Vojtěšské náměstí a dále po své trase, přičemž obslouží i zastávky ve Štursově a Masarykově ulici.

Dle zpráv Severočeských vodovodů a kanalizací (SČVaK) by opravy v této lokalitě měly kompletně skončit nejpozději 30. listopadu.

Autobusové linky budou také i nadále využívat náhradní zastávku v ulici Revoluční z důvodu pokračujících prací (opravy vodovodu) v ulicích Masarykova (nad závorami) a Pokratická, a to od 10. června do 30. listopadu.

Informace v dopravě se mohou měnit, proto průběžně sledujte informační kanály města, hlavně web a jeho sekci k dopravě.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu