Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Muzejní noc

Centrum Litoměřic ožilo Muzejní nocí. Návštěvníkům nabídla pestrý program

Atraktivní program s nabídkou divadla, hudby, výstav či tvůrčích dílen nabízí v pátek večer Litoměřická muzejní noc. Akce určená pro návštěvníky všech věkových kategorií se koná dnes od 17 do 22 hodin a pokračuje v sobotu od 10 do 12 hodin.

Program společně se Severočeskou galerií výtvarného umění v Litoměřicích připravila řada institucí. Zavítat bylo možné například do Knihovny Karla Hynka Máchy, na věž Kalich, do Galerie marionet, Muzea Křišťálový dotek, do Máchovy světničky, do Galerie Gotické dvojče, nebo do Fér Kafe v Parku Václava Havla.  

Veškeré informace, účastnické náramky i mapu více než desítky míst, kde se akce koná, zájemci získají v informačním stanu na Mírovém náměstí. Kompletní program naleznete ZDE 

Muzejní noc bude pokračovat sobotním programem Pro ty, „co to zaspali“. Cílený je především na rodiny s dětmi, které se mohou těšit například na představení Štěpánčina divadélka v Parku Václava Havla nebo na smyslovou haptickou dílnu Cesta na měsíc v Muzeu insitního umění. Zavítat bude možné na také výstavu do Gotického dvojčete, na komentovanou prohlídku do Křišťálového doteku, do Severočeské galerie výtvarného umění či do Diecézního muzea. V 11 hodin bude u Kulturního a konferenčního centra slavnostně otevřený městský výstavní projekt ve veřejném prostoru Galerie na zdi s vernisáží Lenky Kahudy Klokočkové. Vstup na všechny připravené programy je zdarma.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu