Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Celostátní žebříček potvrdil výbornou pozici nemocnice

nemocnice2mpOpět úspěchem skončil pro litoměřickou nemocnici již 13. ročník celostátní srovnávací ankety neziskové organizace HealthCare Institute (HCI). Ta každoročně v rámci projektu Nemocnice ČR zjišťuje spokojenost zaměstnanců a pacientů v ambulantní i lůžkové sféře. Výstupem tohoto projektu jsou žebříčky nabízející srovnání českých a moravských nemocnic.

 

„V letošním roce jsme opět bodovali ve všech zmíněných oblastech. V rámci konkurence všech českých a moravských nemocnic jsme obsadili u spokojenosti zaměstnanců 20. příčku, v hodnocení ambulantních pacientů 35. místo a v hodnocení hospitalizovaných osob 39. pozici,“ zhodnotil předseda představenstva litoměřické nemocnice Radek Lončák a dodal, že výsledek v hodnocení pacientů je pro nemocnici vůbec nejlepším v historii hlasování. „Oproti posledním výsledkům jsme si v hodnocení obou skupin pacientů v žebříčku polepšili přibližně o 20 pozic, hlasování zaměstnanců je s minulými ročníky srovnatelné,“ konkretizoval.

Jako již tradičně nemocnice dosáhla výborných výsledků i v rámci Ústeckého kraje. „Ve dvou oblastech, a to ve spokojenosti ambulantních a hospitalizovaných pacientů, jsme získali v rámci kraje medailové 3. místo,“ neskrýval radost z výsledku Radek Lončák a dodal, že v hodnocení zaměstnanců se litoměřická nemocnice umístila na druhé příčce. „Jsme rádi, že se nám daří držet si jak u pacientů, tak i u zaměstnanců, takto dobré hodnocení. Zároveň ho bereme jako velký závazek, protože ještě těžší než výborné umístění získat, je si ho udržet. A to se nám, jak se zdá, daří,“ zhodnotil ještě Radek Lončák.

Do šetření Nemocnice v ČR se letos zapojilo 651 hospitalizovaných, 443 ambulantních pacientů a 366 zaměstnanců litoměřické nemocnice, což je pro nemocnici nejvyšší počet respondentů v historii hlasování. 

Tiskovou informaci připravila: Naděžda Křečková, oddělení marketingu, vnitřního auditu a kvality Nemocnice Litoměřice, a.s.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu