Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Celorepublikový úspěch si připsal tajemník městského úřadu Milan Čigáš

eosobnostmpTajemník Městského úřadu Litoměřice Milan Čigáš se umístil na druhém místě v soutěži eOsobnost Egovernmentu. Cenu převzal 20. března při slavnostním vyhlašování v Nové budově Národního muzea v Praze.

 Soutěž je členěna do čtyř kategorií. Milan Čigáš získal ocenění v kategorii měst. Pod jeho vedením došlo na litoměřickém městském úřadě například ke spuštění rozklikávacího rozpočtu města, mobilní aplikace „komplan“ ulehčující orientaci v sociálních službách, tlumočnické linky pro neslyšící tzv. Tiché linky či bezplatné služby pro stavebníky „UtilityReport“. V rozvíjení úřadu se však nezastavuje a nyní připravuje ve spolupráci s pracovníky městského úřadu například navázaní spolupráce s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně, Ústeckým krajem a městem Děčín či pracují na budování interní sítě tzv. páteřní optické sítě MěÚ a příspěvkových organizací.

 „Ocenění si opravdu cením.  Nicméně, není to jen moje práce. Výsledek je zásluhou kolegyň a kolegů na radnici, kteří chtějí věci posouvat kupředu a nebojí se stále něco nového učit, motivovat a inspirovat. Vážím si každého z nich,“ neskrýval radost Milan Čigáš.

Soutěž pořádá Magazín Egovernment, který oceňuje nejvýznamnější osobnosti elektronizace veřejné správy. Porota čtvrtého ročníku vybírala výhradně z nominací zaslaných prostřednictvím elektronického formuláře. Nominaci může zaslat kdokoliv, kdo je přesvědčen, že se daná osoba věnuje rozvoji elektronizace veřejné správy nad rámec své funkce. V letošním roce bylo nominováno celkem 34 osobností.

Milan Čigáš bodoval v soutěži již podruhé. V prvním ročníku v roce 2016 se umístil rovněž na druhém místě především za projekt „Potřebuji si vyřídit“, tedy návodů na webu města, jak řešit životní situace. V loňském roce se na druhém místě v kategorii měst umístila Leona Slabochová, vedoucí oddělení informačních technologií městského úřadu.

Zdroj foto: eOsobnost Egovernment, MěÚ Litoměřice

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu