Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Autosalon opět představí novinky z motorismu

autosalonmpDruhý květnový víkend bude na Zahradě Čech jako již tradičně patřit motorismu. Ve dnech 11. až 13. května se na výstavišti v Litoměřicích uskuteční oblíbený Autosalon na Zahradě Čech. Letošní ročník představí široký počet nejprodávanějších značek nových osobních automobilů, zajímavou nabídku ojetých vozů, mezinárodní přehlídku historických vozů, řadu soutěží, exhibicí, show a bohatý kulturní program.

Návštěvníci se jistě budou mít na co těšit. Litoměřické výstaviště hlásí plnou obsazenost v sektorech A i B, a to jak v pavilonech, tak i na venkovní ploše. „Prestiž Autosalonu se nám daří každoročně zvyšovat, o čemž svědčí také ohlasy návštěvníků i vystavujících z předešlých let. V loňském roce například navštívilo tuto třídenní výstavu na 16 tisíc návštěvníků, což je oproti roku 2013 téměř dvojnásobek. I v letošním roce se budeme snažit návštěvníkům představit nové značky a modely vozů, zejména pak takové, které nejsou běžně k vidění“ uvedla obchodní, marketingová a provozní ředitelka Michaela Mokrá.

Zúčastněné autosalony návštěvníkům představí to nejlepší ze své nabídky. K vidění bude Škoda Octavia RC s novým faceliftem. Porovnání se dočkají modely Karoq a Kodiaq v rámci testovacích jízd. V průběhu soboty a neděle se v roadshow předvede Volkswagen T-ROC. Dále příchozí uvidí šestou generaci modelu Polo či užitkového VW Caddy. Kia přiveze svůj crossover Stonic. Chybět nebude ani crossover od Mitsubishi Eclipse Cross. Automobilová společnost Ford ukáže nové modely osobních vozů Fiesta a Focus, dále SUV EcoSport, které v sobě spojuje kombinaci užitkového a osobního vozu a užitkový Custom. Návštěvníci si prohlédnou také vlajkovou loď celé značky Ford Mustang. Mezi vystavovanými motocykly se ukáže např. Yuki 250i Manxcafe. Novinky se objeví také mezi nákladními vozidly. V loňském roce oživil výrobu tradiční značky AVIA modernizovaný model D120 v emisní třídě EURO 6. Příchozí uvidí také nové nákladní vozidlo Eurocargo a nový dodávkový automobil Daily od značky IVECO. Chybět nebude ani zemědělská a strojní technika, ojeté vozy a automobilové doplňky.

Text: Michaela Bubeníčková, Radka Jakovcová


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu