Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

nemocnice

Angiografické pracoviště projde přes léto proměnou

Demontáž angiografické linky byla zahájena poslední červnový den v litoměřické nemocnici. Jde o první fázi projektu, v rámci kterého bude angiografické pracoviště modernizováno a vybaveno zcela novým přístrojem.

Na demontáž přístroje naváží související stavební úpravy prostor, které budou zahrnovat výměnu oken, úpravu podlahy, renovaci dveří a nové nátěry. „Větší změny proběhnou na vzduchotechnice, kdy dojde k výměně vzduchotechnických jednotek společných pro toto pracoviště a kardiovaskulární JIP,“ uvedl podrobnosti Miroslav Janošík, vedoucí oddělení rozvoje, zdravotnické techniky a veřejných zakázek a dodal, že stavební práce budou probíhat zhruba tři týdny a v předposledním červencovém týdnu na ně naváže dodávka a instalace samotného přístroje, jehož dodavatelem je firma Siemens, vítěz veřejné zakázky. Do poloviny srpna pak bude probíhat dokončení stavebních prací, zprovoznění přístroje, školení personálu a zkušební provoz. Úplné ukončení projektu předáním do plného provozu se předpokládá v polovině srpna.

„Celková hodnota projektu přesahuje 13 miliónů korun, z čehož 11 miliónů jsou náklady na pořízení angiografické linky a zbytek na související stavební úpravy prostor. Tyto prostředky nemocnice investuje z vlastních zdrojů,“ uvedl Radek Lončák, předseda představenstva litoměřické nemocnice, a doplnil, že po instalaci nové angiografické linky bude dosaženo dlouhodobého cíle nemocnice, a to kompletní modernizace a digitalizace oddělení radiologie a zobrazovacích metod. (nk)

Tiskovou zprávu připravila: Naděžda Křečková, oddělení marketingu, vnitřního auditu a kvality Nemocnice Litoměřice, a.s.

FOTO: N. Křečková

 

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu