Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

ALLfest 2018: rodinný a pracovní život v rovnováze

allfestmpJiž čtvrtým rokem proběhne v našem kraji originální festival Alchymistické Litoměřice, letos na téma naplněný osobní a pracovní život.  Celý víkend od 18. – 20. května, vždy od 9 do 22 hod, se mohou návštěvníci inspirovat předními odborníky, kouči i úspěšnými českými a zahraničními osobnostmi. Originální program se koná v Kulturním a konferenčním centru v Litoměřicích, solné jeskyni, knihovně Karla Hynka Máchy i venkovních prostorech atria.

 Více jak 100 přednášejících a prodejních stánečků, koncerty, divadelní představení, módní přehlídky, umělecké výstavy, poradny, mentoring, dílničky a dětské koutky, cvičení, meditace, nebo zdravé občerstvení nabídnou rozmanité prožitky. Ani letos nebude chybět Jaroslav Dušek, Jarmila Klímová, Libor Malý, Viliam Poltikovič či Maok. Pozvání přijal také Tomáš Klus, Mark Džirasa, Laura Janáčková, Radkin Honzák, Veronika Vieweghová, Yehuda Tagar a mnoho dalších.

 „Každým rokem je ALLfest věnován aktuálnímu tématu, které by nás mohlo vnitřně obohatit a vedlo ke společenské odpovědnosti, lidskosti a vzájemnosti. Když se ohlídneme za prvním ročníkem Alchymistických Litoměřic 2015, jehož obsahem byla lidskost a spolupráce, následně ekologie a soběstačnost a v roce 2017 léčení, psychosomatice a terapiím, musíme letos do svých životů přinést rovnováhu i mezi prací a rodinou a vést šťastný život, abychom se v příštím roce 2019 plně věnovali tématu lásky, vzájemnosti a empatie,“ uvádí organizátorka Michaela Švejdová.

 Program začíná již od pátečního rána, kdy je dopoledne věnováno dětem, mladistvým a seniorům, školám i školkám, kde se budeme věnovat kariernímu poradenství ve spolupráci s místním úřadem práce, tématům jako je kiberšikana, hodnotové a alternativní vzdělávání. Nebude chybět ani karneval s Magdou Reifovou pro nejmenší, návštěva sanitky, letců, požárního vozu apod. Program potrvá až do pozdních hodin, kdy je zakončen slavnostním GALLa večerem s tanečním koncertem a módní přehlídkou. V sobotu a neděli je program věnován hlavnímu tématu naplněný pracovní a osobní život, s hudebními a uměleckými vstupy. Všichni návštěvníci včetně těch nejmenších i nejstarších si přijdou na své. Bohatý program je možné shlédnout na www.allfest.cz.

 Autor: Michaela Švejdová, Andrea Neckařová

Foto ALLfest2017

Přílohy:

ALLfest 2018 leták (.pdf)


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu